Hakkımızda

Kocaeli Evde Fizik Tedavi

Sağlık her şeyin başında gelir, mutlu ve bağımsız bir yaşam herkesin hakkı.

Fizik tedavi, doğuştan ya da sonradan ortaya çıkan, fiziksel ve fonksiyonel yetersizliklerin kazandırılmasını amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Hepimizin bildiği üzere erken tanı ve tedavi; hastalığın muhtemel seyrini, sonuçlarını ve etkilerini oldukça değiştirmektedir. Özellikle fizik tedavi, erken dönemde başlandığında ve düzenli bir şekilde devam edildiğinde birçok hastalıkta mucizevi sonuçlar vermektedir.

Kocaeli Evde Fizik Tedavi ; Kocaeli ve tüm ilçelerinde evde fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermek için kurulmuştur. Üniversitelerin fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünden mezun olmuş, mesleki güncel yaklaşımları ve tedavi yöntemlerini yakından takip eden, güvenilir, alanında uzman ve deneyimli fizyoterapist kadromuzla, sağlığınıza kavuşmanız için hizmetinizdeyiz.

Fizik tedavinin bilimsel temellere dayanan faydaları, ülkemizde ve dünyada kabul görmüş bir gerçektir. Bu faydalı sonuçlar ile birlikte günümüzde, evde fizik tedavi hizmeti alanların sayısı her geçen gün artmaktadır. Elbette, evde fizik tedavi hizmetinin tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Evden çıkmakta zorlanan veya yatağa bağımlı hastalar başta olmak üzere birçok hasta için; ev konforunda fizik tedavi hizmeti almak, sağlık kuruluşlarında sıra beklememek, yollarda boşa zaman harcayarak yorulmamak, tedavi saatlerini kendi isteğine göre düzenlemek en önemli sebeplerdir.

Her alanda olduğu gibi, sağlık alanında görev yapan kişilerin de eğitimli ve bilgili olmaları esastır. Çünkü sağlığın telafisi yoktur. Erken dönemde alacağınız tedavinin verimini, ilerleyen dönemlerde almanız mümkün değildir. Süreci doğru şekilde değerlendirmek, oldukça önemli ve kritiktir. Kocaeli fizyoterapist ekibi olarak yapmış olduğumuz işe büyük önem veriyor ve aldığımız olumlu sonuçlardan sizler kadar mutluluk duyuyoruz.

Hastalarımızın fonksiyonel kazanımları ile birlikte yaşam kalitesini yükseltmek ve sosyal hayata adapte olmasını sağlamak birincil hedefimizdir. Mesleğimizin bizlere kattığı empati sayesinde, hasta ve ailesi için psikolojik açıdan yaşanan bu zorlu süreci, en kısa sürede kolaylaştırmak bizler için de oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Fizik tedavi sabır ve zaman isteyen bir süreçtir. Bu süreçte, Kocaeli Evde Fizik Tedavi ekibimizin tüm samimi duygularla yanınızda olduğunu lütfen unutmayın.

Her insan, her hayat değerlidir ve bizler bunun bilincindeyiz.

Call Now ButtonBizi Arayın