Kocaeli Fizyoterapi Hizmeti – Ücretsiz Değerlendirme

Kocaeli Fizyoterapist

Kocaeli Fizyoterapi

Kocaeli Fizyoterapi Hizmeti

Fizyoterapi, egzersiz başta olmak üzere manipülasyon, mobilizasyon, germe, elektroterapi ve masaj gibi teknikler kullanarak yaralanma, hastalık veya fiziksel sorunlara uygulanan ilaçsız tedavidir. Bölgeye bağlı olarak fizyoterapi aynı zamanda fizik tedavi olarak da bilinir. Fizyoterapistler kardiyo-pulmoner, ortopedi, nöroloji, pediatri, kadın sağlığı, yaşlı sağlığı ve spor gibi birçok alanda çalışmaktadır. Kocaeli Fizyoterapi tedavisinden yararlanmak ve bu hizmeti evinizde almak isterseniz, doğru yerdesiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Tedavi programını size uygun bir şekilde hazırlıyor ve en kısa sürede sağlığınıza kavuşmanız için tüm enerjimizi harcıyoruz. Evinizin konforunda kısa sürede sağlığınıza kavuşabilmeniz için, tedavi sürecinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamanız gerekir.

Fizyoterapi Nedir?

Fizyoterapi; yanlış hareket, yanlış postür, hareketsizlik ve bunların dışında birçok nedene bağlı olan bir tür hastalık, yaralanma veya sakatlık nedeniyle hayatı olumsuz etkilenen kişileri tedavi etmek için kullanılan bir sağlık alanıdır. Daha iyi bir sağlık için sağlık ve zindeliği arttırır. Bu tedaviyi uygulayan uzmanlara da Fizyoterapist adı verilir. Kocaeli Fizyoterapi hizmeti alabilmeniz için bizi arayıp randevu talep etmeniz yeterlidir. Tercihinize uygun olarak bay ya da bayan uzman fizyoterapistlerimizden birini, size uygun gün ve saatte sizlere yönlendirerek değerlendirme seansımıza alıyoruz. Sonrasında ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan tedavi süreci, birebir ve kişiye özel devam eder. Bu süreçte iyileşme sağlandıkça tedavi programı değiştirilir ve tedavinin doğru bir şekilde devamı sağlanır.

Evde Fizyoterapi Tedavisi

Hastane ortamından ve telaşından uzak, kendi evinizin ortamında tedavi olmanız ve alanında tecrübeli fizyoterapistlerle çalışmanız için Kocaeli Fizyoterapi hizmeti sunmaktayız. Kadromuzda başarılı, mesleki güncel tedavi yöntemlerini takip eden ve iletişim becerileri kuvvetli fizyoterapistler yer almaktadır. Kocaeli ve tüm ilçelerinde fizik tedavi hizmetiniz için sizi evinizde değerlendiriyor ve size en uygun tedavi çizelgesini hazırlıyoruz. Kalça ve Diz Protezi gibi ortopedik problemler, Sırt ve Boyun Ağrısı gibi kas-iskelet sistemi sorunları, Kalp krizi sonrası kronik kalp hastalıkları ve rehabilitasyonu gibi kardiyovasküler durumlar, Kistik Fibrozis ve KOAH gibi solunum problemleri, Ms ve Parkinson gibi nörolojik rahatsızlıklar, Serebral Palsi ve Spina Bifida gibi pediatrik vakalardan oluşan birçok hastalıkta; doğru ve düzenli uygulanan fizik tedavi ile büyük gelişim kaydedilmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sağlıkla Kalın.

Bir yorum ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayın